Navigation Menu+

O mnie

Jestem grafikiem-freelancerem, dla którego projektowanie to pasja i przyjemność. Dzięki temu we wszystkich moich projektach znaleźć można radość tworzenia czegoś nowego i niepowtarzalnego. Każdy projekt, którzy tworzę charakteryzuje się unikatowością i wysoką jakością wykonania. Cały czas poszukuję nowych technik zapewniających moim klientom najwyższą jakość oraz pełne zadowolenie. Podnoszę swoje umiejętności i kwalifikacje by jak najlepiej wspierać klientów w ich graficznych pomysłach i zamierzeniach. Mam na koncie kilkanaście bardzo zróżnicowanych zleceń w zakresie projektowania graficznego. Tworzę bowiem grafikę w szerokim znaczeniu tego słowa: od wzorów wizytówek, poprzez logo, motywy graficzne do druku, projekty opakowań aż do pełnej identyfikacji wizualnej produktów czy firm.

Masz konkretny pomysł? Pomogę Ci go zrealizować.

Masz jeszcze niesprecyzowaną koncepcję? Wspomogę Cię w jej skonkretyzowaniu i przemienieniu w wysokojakościowy projekt, z którego będziesz zadowolony.

Moja pasja i radość tworzenia połączona z wyczuciem estetyki i umiejętnościami projektowania wysokiej jakości grafiki to najlepsza gwarancja Twojego sukcesu.